30 серпня, 2022
Друзі!
Вперше в освітньому просторі Дніпропетровщини Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Дніпропетровської обласної ради» спільно з Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка» ініціюють новий проєкт «Освітнє партнерство -2022».
Для старту проєкту створюється фокус-група, до якої увійдуть представники дитячо-молодіжної спільноти, віком від 14 до 17 років.
Якщо ти бажаєш стати учасником цього унікального проєкту, заповни Google-форму https://forms.gle/HyaVm2vfkW6cQpzZ7 і пошир цю корисну інформацію серед друзів.
Важливо! Чат фокус-групи буде створено у Telegram.
Запрошення до чату надсилається на електронні адреси, які вказані вами у Google-формі.
Створюємо разом спільне майбутнє!
Більше корисних статей