06 квітня, 2022

Челендж “Після Перемоги, я…”

Комунальний заклад позашкільної освіти “Центр позашкільної освіти” Дніпропетровської обласної ради” запрошуємо взяти участь у челенджі “Після Перемоги, я…”, який проходитиме з 04.04.2022 до нашої Перемоги.

Учасникам челенджу необхідно:

  • зняти відеоролик, що Ви зробите після Перемоги (до 1 хвилини);
  • розмістити його у себе на сторінці в Instagram або Facebook, відмітити нас у себе в коментарях за допомогою #kzpocpodor_firstafterwar

Зазначити прізвище, ім’я автора, назву гуртка та повну назву закладу освіти.

Якщо ви робите публікацію з особистої сторінки, вона повинна бути доступною (видимою) “для всіх користувачів”, а не лише “для друзів”; якщо ваша публікація зі сторінки закритої групи – ви маєте зробити її в налаштуваннях доступною “для всіх користувачів”.

Слава Україні!