20 жовтня, 2019
Сімнадцять років минуло з тих пір, коли у Дніпрі (тоді ще Дніпропетровську) була створена навчально-виховна система підготовки управлінських кадрів через залучення старшокласників до систематичної участі у соціальних подіях і заходах міста, області, країни за допомогою вмінь, навичок і компетенцій, придбаних ними на заняттях, семінарах, тренінгах, а також у процесі організації та проведення цих заходів.
Читати детальніше за посиланням https://drive.google.com/file/d/1DuU2Z49U3CpyHoQpU0ObnLAfiNm-f7dx/view?usp=sharing
Більше корисних статей